Banes me Qira ne Lagjen e spitalit

Jepet me qera nga: rexhep 04 Jan 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Banesat e Hoxha Invest Group), me siperfaqe 42m2 kati 6-të. Banesa ka sallon, kuzhinë, 1 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është shumë e përshtatshme për çifte.
Banesa është ndertim i ri dhe e mobiluar, banesa ka ashensor.
Çmimi sipas marrveshjes.
Harta: https://www.google.com/maps/dir//42.6449956,21.1742621/@42.645585,21.1683869,1381m/data=!3m1!1e3?hl=en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim