Banes me Qira ne TOPHANE

Jepet me qera nga: AL Agency 22 Gsh 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojm Banes me QIRA ne lagjen TOPHANE.
Banesa eshte perballe gjamise, eshte teresisht e mobiluar ( ka edhe KLIME ) dhe eshte ne katin e 3 ka kete renditje :
-1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- terase
- wc

Qmimi i fundit eshte 270euro, ne kete qmime hyne ( berllogu , uji dhe interneti WIFI )

Per me shume kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim