Banes me Qira per Nderkombetare

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Dragodan te komuna e re.
Banesa eshte ne katin e 6 dhe ka kete renditje :
- 3 dhoma te gjumit
- sallon + kuzhine
- 2 banjo
- 2 terasa

Banesa eshte e rregulluar shume mire . Preferohet per Nderkombetare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim