Banes me Qira per student/e ne Ulpijan

Jepet me qera nga: Filloreta 07 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtine , Ulpijan
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Prishtine ne lagjen Ulpijana,banesa gjendet ne bllokun C7 hymja e 9-t. Banesa ka dy dhoma,kuzhin te veqant,banjo dhe koridor. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim