Banes me Qira te Mati 1 te Lin Projekti *

Jepet me qera nga: besim 04 Nën 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te mati 1 dertim i ri i Lin Projekti,
Banesa eshte ne katin 3 Lift ponon 24h dhe ka kushte shum te mira banimi dhe ka kete rendtije


- Dhom dite me kuzhin
- 2 Dhom gjumi
- Banjo
- Teras
- Shpajz


Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim