Banes me Qira te Qafa ( mrapa Qeverise )

Jepet me qera nga: AL Agency 28 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banes me qira te qafa.
Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje :
- 1 sallon + kuzhinen ndamas
- 1 dhome te fjetjes
- wc
- koridor.

Per me shume na kontaktoni 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim