Banes me Qira te Qafa ( te kafet e Vogla )

Jepet me qera nga: Range Rover 09 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira te Qafa ( afer kafeve te vogla)
Banesa eshte ne katin e 3 dhe ka kete renditje :
- 2 dhoma te fjetjes
- sallon me kuzhine
- terase
- wc
- ballkon

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim