Banes me Qira te Sllovenia Sport afer sirius

Jepet me qera nga: Zymeri 31 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sllovenija sporti
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
banes me qira te sllovenia sport afer hotel sirius.banesa esht ne katin 1 banesa lirihohet prej dates 1 shkurt .mobiluar ne tersi dhe ka kete rendtije
– Dhom dite me kuzhin
– Dhom gjumi
– Banjo
– Teras
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/619 666
049/ 619 666 Viber
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim