Banes me Qira

Jepet me qera nga: teuta 22 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan, perball Ambasades USA/Austrise
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo, shpajz, dhe ballkon nga dhoma e gjumit deri tek salloni, eshte ne katin e 2 permbi albi market.
Ka uje 24h , kamera ne vezhgim si dhe ashensor ne funksion, banesa eshte ndertim i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim