Banes me Qira

Jepet me qera nga: Gani 19 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sheshi Nena Terez
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qira komplet e mobiluar me te gjitha , dy dhoma te fjetjes nje dhome te pritjes dhe kuzhine komplet, 3 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim