Banes me qera, Bregu i Diellit Prishtine

Jepet me qera nga: Besart 06 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Bregu i Diellit te posta e vogel ne Prishtine, banesa eshte ne gjendje te rregullt per banim, posedon sallon, kuzhine, dhome te gjumit, banjo dhe korridor. Banesa eshte ne kat te pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim