Banes me qera "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 16 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne Ulpian te Fontana,banesa eshte e mobiluar dhe i ka elementet qe nevojiten, lirohet per studenta/e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim