Banes me qera

Jepet me qera nga: Gezim 17 Gsh 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me qera

Komplexi royal, B. III, Hy. I, Nr. 20.

Banesa posedon

2 dhoma gjumi
2 banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Klim
Nxemje nga termokos
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit.
Qmimi: 400 € + 50 garazhda

Tel; +377 45 530-080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim