Banes me qera

Jepet me qera nga: Sali 08 Sht 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banes eshte Te viva fresh me pamje nga eulexi. Banesa ka qendrim ditor dhe dy dhoma te fjetjes, e paisur me kuzhin moderne me te gjitha paisjet si dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim