Banes me qera

Jepet me qera nga: Sabri Demi 11 Tet 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Muhamet Qame lagjia e spitalit
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera për familje dhe studenta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim