Banes me qera 93m

Jepet me qera nga: Faton 04 Nën 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ndrtim i ri e pa banuar me par mobile te reja banesa: sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, shpajz, koridor, ballkon, ujë dhe rrymë 24h pa nderprer. Banesa esht e mobiluar e gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim