Banes me qera Lagjia mati 1

Jepet me qera nga: Idriz 29 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banesa
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa KA dhom gjumi dhe ndeje me kuzhin e mobiluar ndertimi i ri kompleksi blini ne mati 1 me pamje nga hyrja taras etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim