Banes me qera Mati I

Jepet me qera nga: Gzim 01 Nën 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Rr. Muharrem Fejza
Ndertues Premium construction
Mbrapa banesav Royal
Kati 6
Banesa posedon

2 dhoma gjumi
Banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit
Qmimi: 400
Garazhda + 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim