Banes me qera Rruges per Germi

Jepet me qera nga: gzimi 30 Dhj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banes me qera Rruges per Germi
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera Rruges per Germi tek " Shtepia e Pleqve "
Siperfaqja e baneses eshte 87m2.
Banesa gjendet ne katin e dyte
Qmimi i Baneses eshte: Muaj (300) euro.
Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon me kuzhin,
- 2 dhoma gjumi
- banjo,
- nxemje me rryme,
Eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme duke perfshi edhe klime, makine te eneve, rrobave et

Per me shume oferta, ju lutem na kontaktoni ne faqen tone ne facebook: Real Estate&Consulting


Per cdo informate shtese, na kontaktoni
044957892

gzimi.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim