Banes me qera afer Gjyqit te Qarkut

Jepet me qera nga: G&F Rents Agjensioni 18 Gsh 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj 1banes(1 kat te shtepise )me qera ecila gjendet te tregu i gjelbert afer =Hotel Begollit .Banesa ka 50m2 dhe kan qmimin 200euro,idiskutueshem mvaresisht sa persona jeni
Banesa Eshte e e mobiluar . Ipet edhe per Studenta
Per me shume informacione mund te therrisni ne Nr. 045 570 661, 045 616448 nga ora 10:00 deri 20:00 ose permes email adreses: rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim