Banes me qera dardani(urgjentisht)

Jepet me qera nga: Ardian 28 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania su 7/7 Prishtinë
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen dardania, kati i dyte, e mobiluar dhe shume e pershtatshme per banim, banesa posedon sallonin kuzhinen dhe nje dhome te fjetjes.

Qmimi :Sipas Marrëveshjes.
Numri kontaktues :044999029
Falemnderit per mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim