Banes me qera kompleksi puhiza

Jepet me qera nga: Jonuz 17 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne kompleksin puhiza ne breg tdiellit,banesa esht 88m2 ,terasen 32m2 dhe garazhen,qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim