Banes me qera lagje spitalit afer eulexit

Jepet me qera nga: Banesa 18 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ahmet Gashi
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë


Leshoje banesen me qira ne Lagjen e Spitalit,eshte e re dhe e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
nje dhomeshe ose dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon
Per me shume info
Tel; 044/375-549
Viber +37744375549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim