Banes me qera me mobile ne kalabri.

Jepet me qera nga: shabi qelaj 07 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: kalabria
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne prishtin ne lagjen kalabria ndertesa e Nartelit ,ndertesa asht leshu ne perdorim ne janar 2013.banesa asht komlet e mobilume gjindet ne katin e 8 lifti dhe uji jan te garantuara 24 ore.Banesa i ka dz dhoma dhomen enejes me kuyhin dhe ni dhom te fjetjes .banesa ipet vetem per familjar dhe me se paki per 6 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim