Banes me qera në Dragodan

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Dje 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka një dhome gjumi, dhome dite, me kuzhinë, banjo, ballkon,
Banesa është e mobiluar dhe ka të gjitha paisjet e nevojshme,
Çmimi: 350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim