Banes me qera në Rrugën B afër Marketit Maxi 24

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IShqipe Agency Dje 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Agjensioni për patundshmëri iShqipe!
Leshojmë banesën me qera në lagjën:Rruga B afër Marketit "Maxi 24"
Banesa është komplet e mobiluar me hapsirë 65m2 e cila ndodhët në katin nr:1
Kategorizohët me ketë rënditje:
Dhomë gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo
dhe Terasë e madhe.
Qmimi:200€ i pa Negociushëm
Numrat e kontaktit janë:
Viber: +37744 199-309
044/199-309 049/705-464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha ofertat e Agjensionit tonë,informohuni në faqën tonë zyrtare në facebook është
Agjensioni për patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim