Banes me qera në Tophane

Jepet me qera nga: Sadik Pllana 19 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Tophane afer Furres Moni dhe Viva fresh store
Gjendet në katin e Katërt, Lifti funksionon 24Orë
Banesa është e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim