Banes me qera në Ulpiane

Jepet me qera nga: berat 15 Mar 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtinë Ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera banesa gjendet ne Ulpiane mrapa lokaleve te Llesnes hyrjae pare banesa posedon dhome gjumi sallon kuzhin ndaras me nje shtrat teras banjo dhe shpajz kati i 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim