Banes me qera n'sante

Jepet me qera nga: Genti 16 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne sante banesa osht 2 dhomshe kuzhin banjo koridor nxemje qendrore dhe shapiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim