Banes me qera ne Arberi te FiveStar

Jepet me qera nga: GeoFIX 04 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 135 m2
Komuna: Prishtinë
-Dhome dite
-Kuzhin
-3 Dhoma te fjetjes
-2 Banjo
-2 Ballkona
-1 Shpajz
Kati i 1 banesa ka siperfaqe 135m2

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim