Banes me qera ne B.Diellit #iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Llamella 3-Ismail Qemaili
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne B.Diellit afer shkolles fillore Ismail Qemaili.Banesa eshte e sapo renovuar dhe e perkryer per banim.Banesa ka kete perberje

1)Sallon
2)Kuzhine
3)Banjo
4)Koridor
5)Ballkon

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat;

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim