Banes me qera ne Breg te Diellit

Jepet me qera nga: Banesa 17 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kat në çati, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne B.Diellit .
Banesa ka tre dhoma gjumi kuzhin ,banjo teras , eshte e mobiluar ,ngrohje nga termokosi .
Banesa leshohet per familjar dhe per studente .
Banesa gjindet perball market Dinamika 2000
Çmimi eshte fix 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim