Banes me qera ne Breg te diellit

Jepet me qera nga: Naim 06 Dhj 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr "Halil Orana" H7/14
Sipërfaqe: 31 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes nje dhomeshe me qera.
Banesa gjendet ne Breg te Diellit (Banesat e kuqe) afer shtepis se shendetit, prane stacionit prej nga nisen autobuset e linjave 3 dhe 5 te trafikut urban.
Eshte ne katin e 2-te.
Banesa leshohet vetem per çifte.
Banesa eshte e mobiluar (TV, makin te larjes, frigorifer, shporet elektrik). Ka edhe nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim