Banes me qera ne Dardani Prishtine

Jepet me qera nga: Shyqeri Syla 19 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa perdhese e ulet ne Dardani 70m2, e mobiluar me hyrje te posaqme dhe nxemje qendrore, perveq qerase paguhet edhe rryma qe hargjohet nr i tel: 049 227 054 dhe 044 662 961.
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim