Banes me qera ne Dardani Prishtine

Jepet me qera nga: Shyqeri Syla 19 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera perdhese ne lagjen Dardania Prishtine, e mobiluar me hyrje te posaqme dhe nxemje qendrore. Paguhet perveq qeras edhe rryma qe harxhohet nr tel: 049-227-054 dhe 044-662-961.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim