Banes me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Besi 20 Jan 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, ne Prishtine, lagja Dardani (Te nenkalimi), banesa ka 3 dhoma, Salloni me kuzhin dhe trepezari, 1 dhoma gjumi, banjo.Banesa eshte komplet e mobiluar, e gatshme per banim. Banesa eshte ne katin e 10. Banesen e leshoj me qera vetem per familjare. Te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit 045618480.
Qmimi per muaj eshte 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim