Banes me qera ne Dragodan, #3776

Jepet me qera nga: sadat 23 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan, afër Ambasades se Amerikes
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne katin e peste dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo,
ballkon, shpajz
Ujë 24h, sigurim fizik dhe me anë të kamerave

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim