Banes me qera ne Dragodan, afer Komunes se Re

Jepet me qera nga: Dati 16 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan, prane Komunes, ndertim i Tregtise
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi,
banjo, wc, shpajz, ballkon
lift, uje 24, vendparking etj.

Verejtje: Nuk bashkpunoj me agjensione.

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim