Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re #01

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 01 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e gjashte dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
3 dhoma gjumi,
banjo, shpjaz, wc, 2 ballkona, lift, uje 24h
Extra e mobiluar.

045319625
sadat.alija@hotmai.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim