Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re

Jepet me qera nga: Dati 16 Shk 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 114 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi,
2 banjo, ballkon, ashensor, uje 24h dhe Klime.

Ne kete qmim perfshihet edhe Garazha.

Per me shume oferta, ju lutem na vizitoni ne faqen tone ne Facebook: Real Estate&Consulting

045319625
recagency@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim