Banes me qera ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: GeoFIX 25 Jan 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Komuna: Prishtinë
-Dhom dite me kuzhin
-2 dhoma te fjetjes
-Ballkon
-Banjo

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim