Banes me qera ne Lagjen e Spitalit

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 09 Tet 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje e Spitalit, afer banesave te Royalit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Lagjen e Spitalit, rruga Muharrem Fejza, afer banesave te Royalit.

Banesa gjendet ne katin gjashte dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo,
ballkon,
nxemje qendrore
Uje 24h
Banesa ka edhe garazh, qmimi me garazh eshte 450 euro.

045319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim