Banes me qera ne Lakrishte Dardan dhe Breg Diellit

Jepet me qera nga: kastrioti 09 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
banesa me qira ne lakrishte tek shkolla gjevdet doda njera me siperfaqe 120 m2 njera 80 m2
kurse dhe nje banes tek rruga B 80 m2
gjithashtu dhe nje banes tjteter te QAFA saktesisht te prokredit bank qmimi 300 euro
te gjitha jane te mobiluara me mobile luksoze ndertim i ri, uje rryme ashensor parking 24 ore.
qmimi ne breg diellit 250 euro kurse ne lakrishte 300 euro
nuk jemi agjension person privat
banesat jane shum mire te mobiluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim