Banes me qera ne Pejton

Jepet me qera nga: Linda 14 Dhj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte nje kateshe perdhese posedon 2 dhoma gjumi , kuzhina me sallon banjo dhe paradhome. po ashtu ka oborr ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim