Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: AB 25 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arbëri, rr."Ahmet Krasniqi"
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në lagjen Arbëria, përball hotel “Adria”, e ndërtuar nga kompania “Redoni”, në katin e parë. Posedon, parking të veçant për banorët e ndërtesës, liftin (me çip), ujë, rryma dhe ngrohja qendrore (është e veçantë për banesë) 24 orë. Vetëm për ndërkombëtar ose familijar. Jemi të gatëshëm për çdo llojë marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim