Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Arbër 31 Tet 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera. Banesa gjendet ne lagjen kalabria ne katin e dytë.
Banesa ka: nje dhom gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon. Është ndertim i ri e mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim