Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Hajdin Zymeri 26 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 99 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera me dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhinë. Gjendet ne breg te diellit afer banesave te standardit. E pa mobiluar. Qmimi sipas marrveshjes. Per me shum informata kontaktoni ne numrin e dhene. Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim