Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Bekim 05 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Oaza market Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen dy dhomeshe shume e pershtateshme per banim . Banesa ka kete renditje:
sallon me kuzhine,dhomen e fjetejes ,banjon dhe koridorin .Perpasi kan qiftet jo studentat.
Banesa gjendet ne rrugen : Hilmi Rakovica Nr.13 afer marketit Oaza , Bregu i Diellit , Prishtine
Per qdo informat kontakto tel. 044-970-953 ose viber 044-970-953.
Qmimi i pa negocjushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim