Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Berat 17 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Jap banes me qera
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera banesa gjendet mrapa lokaleve te llesnes hyrja e parë.
Banesa ipet vetëm për familjar.
Gjindet ne katin e katert dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Dhomë gjumi
- Kuzhin ndaras nga salloni me nje shtrat dhe trepezari
- Banjo
- Shpajz
Banesa gjendet ne katin e katert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim