Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Arbnor Krasniqi 09 Sht 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen prishtine fushkosove afer petroll kompanise apo interex. Banesa eshte e mobiluar komplet ka 2 dhoma banojn dhe kuzhinen.
Per me shum informata na kontaktoni ne numrin 045616257 ose ne viber app watsapp +37745616257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim